Paslaugos

Internetinių svetainių kūrimas

Visai nesvarbu, kokia jūsų situacija – turite mažos apimties verslą ar valdote didžiulę kompaniją, o galbūt vykdote savanorišką veiklą, šiandien internetinė svetainė yra būtinas elementas.

Tai – puiki galimybė pristatyti savo veiklą visuomenei, pateikti svarbiausią informaciją. Siūlome šiuolaikiškas ir kūrybiškas internetinės svetainės, kurie atitiks jūsų poreikius. Nelikite nepastebėti – pristatykite savo veiklą patogiausia forma. Kiekvienos internetinės svetainės kūrimas – individualus projektas, kuris prasideda nuo pokalbio. Jo metu sieksime sužinoti jūsų poreikius ir lūkesčius, o vėliau – juos išpildyti.

Dar niekada nebuvo taip pat paprasta pristatyti savo verslą visuomenei – būkite matomi, perduokite svarbiausią žinutę.

Plačiau
Uždaryti

Kuriame unikalias įvairaus pobūdžio internetines svetaines:

Internetinių svetainių kūrimas

Jūsų verslo pristatymui – internetinių svetainių kūrimas. Kiekviena internetinė svetainė – unikalus projektas. Jam įgyvendinti pasitelkiamos ne tik profesionalios žinios, bet ir kūrybiškumas. Būtent todėl kiekviena interneto svetainė – unikali bei vienetinė. Plačiau

Reprezentacinių svetainių kūrimas

Norite pareklamuoti savo sukurtus produktus ar teikiamas paslaugas? Investuokite į ilgalaikius sprendimus. Vienas geriausių – reprezentacinių interneto svetainių kūrimas. Tai – geriausia erdvė vaizdinės ir tekstinės informacijos pateikimui, be to, yra galimybė pateikti neribotą kiekį informacijos. Plačiau

Mikro svetainių kūrimas

Norite pristatyti svarbią informaciją apie savo veiklą visuomenei, tačiau tuo pat metu pageidaujate ir ekonomiško, kompaktiško varianto? Geriausia išeitimi taps mikro interneto svetainė. Tai – patikimas ir šiuolaikiškas būdas perduoti nedidelį kiekį informacijos ir formuoti patrauklų biudžetą. Plačiau

Reklaminių svetainių kūrimas

Šiandien galite rinktis įvairias reklamos priemones. Vis dėlto, siekiant pasirinkti tinkamiausią, reikėtų įvardinti tam tikrus tikslus, kurių siekiate. Na, o jei jūsų siekis yra perduoti daug informacijos bei turėti ilgalaikę reklamos priemonę, tokiu atveju geriausiu pasirinkimu taps reklaminių interneto svetainių kūrimas. Plačiau

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninė prekyba šiandien yra viena patraukliausių verslo formų, kadangi turi daug puikių privalumų. Tačiau tam, kad galėtumėte vykdyti tokio pobūdžio verslą, elektroninė parduotuvė taps svarbiausiu elementu. Pageidaujate funkcionalios bei išvaizdžios elektroninės parduotuvės, kuria būtų paprasta naudotis? Pateisinsime jūsų lūkesčius. Plačiau

TVS (turinio valdymo sistemų) kūrimas

Turintys savo verslą, šiandien gali rinktis įvairius įrankius, skirtus verslo tobulinimui ar plėtojimui. Vienas iš jų yra turinio valdymo sistema, kurią sudaro įvairūs programiniai įrankiai. Jie yra skirti tekstinio bei grafinio turinio valdymui, tačiau didžiausias pranašumas yra tas, jog asmeniui, dirbančiam šiais įrankiais, nebūtinos specialios programavimo žinios t.y., kiekvieno verslo savininkas gali lengvai bei greitai valdyti turinį. Plačiau

Kitos paslaugos:

Internetinių svetainių dizaino kūrimas

Viena iš priežasčių, lemiančių, ar interneto svetainė bus gausiai lankoma, yra atraktyvus bei patogus jos dizainas. Nors yra ir daugiau svarbių detalių, šios – pačios svarbiausios, todėl būtent joms turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Mes žinome, ką daryti, kad jūsų interneto svetainė būtų patogi ir traukianti dėmesį, tad leiskite mums pasiūlyti bei įgyvendinti savo sumanymus. Plačiau

Internetinių svetainių reklaminės medžiagos ruošimas

Ar interneto svetainė taps ta priemone, kuri padės pasiekti išsikeltus tikslus, priklausys nuo daugybės detalių. Viena iš jų yra interneto svetainėje esanti reklaminė medžiaga. Ji turi būti kokybiška, atraktyvi bei naudinga vartotojui. Visus šiuos kriterijus atitinkančią reklaminę medžiagą paruoš mūsų komandos nariai.

Internetinių svetainių auditas / patogumo naudotis tyrimai

Norite, kad jūsų internetinė svetainė būtų gausiai lankoma? Ar taip ir bus, priklausys nuo daugybės priežasčių. Tačiau tam, kad sužinotumėte, kaip gausiai, kodėl yra lankomas jūsų internetinė, o taip pat gautumėte vertingų patarimų, kaip padidinti jo lankomumą, būtinas specialus tyrimas. Būtent tokią paslaugą ir siūlome. Šis tyrimas – puiki investicija, siekiant aukšto populiarumo.

Internetinių svetainių atnaujinimas

Labai svarbu turėti internetinę svetainę, kuri pristatytų jūsų verslą. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad verslas – gyvas organizmas, todėl pokyčiai, pavyzdžiui, naujų produktų ar paslaugų kūrimas, yra tiesiog neatsiejami. Tačiau svarbiausia, kad apie šiuos pokyčius yra būtina pranešti visuomenei. Būtent todėl vienas greičiausių bei patogiausių būdų tą padaryti – atnaujinti informaciją, esančią interneto svetainėje. Šiuo atveju puikiai tiks mūsų siūloma internetinių svetainių atnaujinimo paslauga.

Internetinių svetainių administravimas

Interneto svetainė tinkamai funkcionuos ir padės siekti išsikeltų tikslų tik tuo atveju, jei bus administruojamas. Šis procesas reikalauja specifinių žinių, įgūdžių, o taip pat laiko. Palikite šiuos rūpesčius mums – siūlome kokybišką tinklapių administravimą. Plačiau

Internetinių svetainių priežiūra

Kiekvienai interneto svetainei reikalinga ir profesionali priežiūra. Turinio atnaujinimas, naujų funkcijų diegimas ar esamų atsisakymas – tai tik keletas veiksmų, kuriuos apima profesionali internetinių svetainių priežiūra. Pamirškite visus su tuo susijusius rūpesčius, taupykite savo laiką – pasiūlysime optimaliausius internetinės svetainės priežiūros sprendimus.

Plačiau
Uždaryti

 

Internetinių svetainių administravimas

Interneto svetainė tinkamai funkcionuos ir padės siekti išsikeltų tikslų tik tuo atveju, jei bus administruojamas. Šis procesas reikalauja specifinių žinių, įgūdžių, o taip pat laiko. Palikite šiuos rūpesčius mums – siūlome kokybišką tinklapių administravimą.

 

Internetinių svetainių atnaujinimas

Labai svarbu turėti internetinę svetainę, kuri pristatytų jūsų verslą. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad verslas – gyvas organizmas, todėl pokyčiai, pavyzdžiui, naujų produktų ar paslaugų kūrimas, yra tiesiog neatsiejami. Tačiau svarbiausia, kad apie šiuos pokyčius yra būtina pranešti visuomenei. Būtent todėl vienas greičiausių bei patogiausių būdų tą padaryti – atnaujinti informaciją, esančią interneto svetainėje. Šiuo atveju puikiai tiks mūsų siūloma internetinių svetainių atnaujinimo paslauga.

SEO

SEO paslaugos – modernus ir šiuolaikiškas sprendimas, siekiant gerinti interneto svetainės poziciją; didinti produktų, paslaugų ar verslo žinomumą, juos populiarinti; kelti pardavimus. Tačiau tam, kad būtų pasiekti įvardinti tikslai, būtinas ne tik nepriekaištingas SEO procesų išmanymas, bet ir naujausių tendencijų išmanymas, tam tikros asmeninės savybės.

Esame tie, kurie gali užtikrinti geriausius SEO rezultatus.

Plačiau
Uždaryti

 

Vidinis SEO (Esamos svetainės sutvarkymas)

Tinkamų vidinio SEO veiksmų parinkimas bei teisingas jų išpildymas, yra būtinas kiekvienam šių dienų verslui. Sprendimų daug, tačiau tik profesionalai gali įvertinti, kada ir kokie pasirinkimai yra reikalingi. Patikėkite vidinio SEO darbus mums.

Išorinis SEO

Išorinis SEO – atsakingas, atidumo bei dėmesio, specifinių žinių reikalaujantis, tačiau būtinas darbas tuo atveju, jei norite užtikrinti savo verslo sėkmę. Netinkamai parinktų ir įgyvendintų sprendimų pasekmės gali būti jaučiamos ilgą laiką. neleiskite, kad taip įvyktų – rinkitės mūsų paslaugas.

Interneto svetainės struktūros planavimas

Tinkamai suplanuoti interneto svetainės struktūrą – kur kas svarbiau nei jūs manėte. Tinkamas planavimas užtikrina interneto svetainės patrauklumą, efektyvumą, informatyvumą, o svarbiausia- yra viena pagrindinių priežasčių, galinčių pritraukti vartotoją.

 

Raktinių žodžių analizė ir parinkimas

Raktiniai žodžiai vaidina svarbų vaidmenį siekiant tinkamai optimizuoti svetainę. Būtent todėl reikalingas tikslus jų parinkimas, tačiau prieš tai – reikia atlikti išsamią analizę, kuri išskirtų labiausiai tinkančius raktažodžius. Siūlome profesionalią ir tikslią raktinių žodžių analizę bei parinkimą.

Esamo SEO analizė (Auditas)

Siekiant paties geriausio efekto, yra būtina žinoti, kokie pokyčiai reikalingi. Tai bus galima užtikrinti tik tuo atveju, jei bus atliktas nuoseklus tinklapio auditas ir pateiktos išvados. Taigi, vienas optimizavimo etapų yra optimizuojamos interneto auditas, kurio dėka sužinoma, ką reikia daryti, kad būtų pasiektas didžiausias efektas.

Konkurentų analizė

Kaip elgtis, kokius sprendimus įgyvendinti ir priimti, kad būtumėte pranašesni už savo konkurentus? Tai – dar vienas, ne ką mažiau svarbus klausimas, į kurį būtina rasti atsakymą. Jo ilgai ieškoti neteks – dar vienas SEO etapas yra konkurentų analizė, kurios metu, randami atsakymai, galintys atnešti sėkmę.

Grafikos dizainas

Šiuolaikiniam verslui svarbus ne tik profesionalumas, kokybė, greitis ir tikslumas, bet ir ypač patraukli išvaizda, įmantrūs vaizdiniai elementai. Jų kūrimas reikalauja daug kūrybiškumo, laiko ir specifinių žinių, todėl viskas, ką tereikia jums padaryti – tik turėti viziją, o mes ją įgyvendinsime.

Siūlome modernius ir šiuolaikiškus grafinio dizaino sprendimus, kurie suteiks puikų estetinį vaizdą bei perduos žinutę.

Plačiau
Uždaryti

 

Internetinių svetainių dizaino kūrimas

Viena iš priežasčių, lemiančių, ar interneto svetainė bus gausiai lankoma, yra atraktyvus bei patogus jos dizainas. Nors yra ir daugiau svarbių detalių, šios – pačios svarbiausios, todėl būtent joms turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Mes žinome, ką daryti, kad jūsų interneto svetainė būtų patogi ir traukianti dėmesį, tad leiskite mums pasiūlyti bei įgyvendinti savo sumanymus.

Mobilių aplikacijų dizaino kūrimas

Šiandieninis verslas dažnu atveju jau nebeįsivaizduojamas ir be mobilių aplikacijų, kurios turi ypač daug privalumų. Pastarosios susideda iš daugybės svarbių elementų, o kiekvienas iš jų – reikalauja ypatingo dėmesio. Vienas iš jų yra dizainas. Pageidaujantiems ne tik kokybiško, bet ir akiai malonaus, dizaino, ilgai išeičių ieškoti neteks – turime, ką pasiūlyti.

Prezentacinių maketų kūrimas

Norint pristatyti savo veiklą, produktus ar paslaugas, būtina pasirūpinti ne tik tinkamai atrinkta informacija, bet ir sukurti puikų vizualinį vaizdą. Ką rinktis, kad jis būtų estetiškas, netrūktų vaizdinių elementų, tačiau tuo pat metu nebūtų jų per daug? Palikite šiuos galvosūkius mūsų profesionalų komandai – kuriame unikalius prezentacinius maketus.

Naujienlaiškių dizaino kūrimas

Versle netrūksta naujienų, kurias būtina perduoti klientams, pirkėjams ar verslo partneriams. Viena geriausių formų šiam tikslui – naujienlaiškiai. Vis dėlto, labai svarbus ne tik jų turinys, bet ir vizualinis pateikimas. Kreipkitės į mus ir mes paruošime šiuolaikišką bei estetišką naujienlaiškio, skirto naujienų perdavimui, dizainą.

 

Logotipų kūrimas

Logotipas – vienas svarbiausių akcentų. Būtent jis pristato įmonę, siunčia žinutę bei tampa tuo elementu, dėl kurio išsiskiriate iš visų kitų įmonių. Dėl šių priežasčių, logotipas turi atitikti labai daug kriterijų, iš kurių svarbiausi – unikalumas bei gebėjimas perteikti svarbiausią žinutę. Mūsų nepamatuojamas kūrybiškumas ir dėmesys detalėms leidžia suderinti abu šiuos dalykus.

Logotipų atnaujinimas

Logotipas – vienas iš tų elementų, kuris gali būti atnaujinamas, kai kuriais atvejais – tai tiesiog neišvengiama. Jei pasikeitė jūsų verslo koncepcija, misija, tokiu atveju pokyčiai turi atsispindėti ir logotipe. Atnaujinkite savo verslo logotipą pasirinkdami mūsų paslaugas.

Kaičiosios nuorodos (Banneriai)

Svarbią informaciją galima perduoti įvairiomis reklamos priemonėmis. Vis dėlto, jei ieškote kompaktiško, tačiau efektyvaus sprendimo, esame jums pasiruošę padėti. Baneriai – ypač kompaktiška reklamos priemonė, garantuojanti efektyvumą.

Spaudos maketų (skrajučių, plakatų ir kt.) kūrimas

Dažnu atveju verslas yra neįsivaizduojamas be spaudos gaminių. Vis dėlto, kad jie iš tiesų sudomintų vartotoją, turi atitikti daug kriterijų: būtina kokybė, išskirtinumas, tikslumas. Mes žinoma, kaip visa tai suderinti.

Google reklama

Reklama bus naudingiausia tuomet, jei pasirinksite pačią tikslingiausią priemonę. Šiuo atveju idealus pasirinkimas yra Google reklama. Ji ypatinga tuo, jog rodoma tiems, vartojams, kurie aktuali skelbiame informacija. Maža to, šią reklamą galima nukreipti į dominančias pasaulio šalis. Ypač patraukli kainodara - dar vienas šio pasirinkimo privalumas.

Plačiau
Uždaryti

 

Reklaminių raktažodžių analizė

Reklaminiai raktažodžiai jūsų verslui gali atnešti daug naudos. Tačiau tam, kad taip ir būtų, jie turi būti tinkamai parinkti. Atliksime išsamią reklaminių raktažodžių analizę, parinksime tinkamiausius reklaminius raktažodžius.

Raktinių žodžių parinkimas

Netinkamai parinktas raktinis žodis gali sugriauti jūsų verslo sėkmę, tinkamai parinktas – priešingai: užtikrinti geriausius rezultatus. Kaip matyti, raktinių žodžių parinkimas yra ypač atsakingas procesas, tad bus geriausia, jei jį patikėsite profesionalams.

Reklaminių skelbimų kūrimas

Reklaminiai skelbimai – vienas populiariausių pasirinkimų siekiant sėkmingų pardavimų. Tačiau tam, būtų pasiektas tikslas, būtinos profesionalios reklaminių skelbimų kūrimo paslaugos. negaiškite laiko spėliodami, koks turi būti kokybiškas reklaminis skelbimas – tiesiog patikėkite šį darbą mums.

 

Raktinių žodžių priežiūra

Ar šiuo metu naudojami raktiniai žodžiai yra vis dar efektyvūs? O galbūt pats metas ieškoti naujų sprendimų? Tik, nežinote kokių? Palikite visus su raktinių žodžių priežiūra susijusius rūpesčius mums.

Reklama pagal auditoriją

Reklama pagal auditoriją – vienas sėkmingiausių ir efektyviausių sprendimų. Ieškote atsakymų, kokie reklamos sprendimai labiausiai tiktų jūsų verslo tikslinei auditorijai? Palikite šių klausimą suradimą ir įgyvendinimą mums.