Apie mus

Adveits – kūrybiškų bei savo darbą puikiai išmanančių profesionalų komanda, kuri siūlo šiuolaikiškas, į jūsų verslo sėkmę orientuotas paslaugas. Tapsime nuolatiniais jūsų verslo partneriais arba padėsime įgyvendinti vienkartinį projektą.

Šiandien gyvename pasaulyje, kuris neatsiejamas nuo kaitos, inovatyvių sprendimų, išskirtinių idėjų, o kūrybiškumas bei unikalumas seniai tapo būtinomis savybėmis siekiant geriausių rezultatų.

IT sritis vaidina vis svarbesnį vaidmenį kiekvieno iš mūsų gyvenime, o ypač tais atvejais, jei esame  susiję su verslu. Ieškote dinamiškų, lūkesčius galinčių pateisinti, išskirtinių bei kūrybiškų IT srities paslaugų? Esame  tie, kurie gali Jums padėti.

Siūlome

  • Internetinių svetainių kūrimą;
  • Internetinių svetainių priežiūra;
  • SEO paslaugas;
  • Grafikos dizaino kūrimą;
  • Google reklamos sprendimus.

Kiekvienos iš šių paslaugų teikimas tampa unikalia istorija, kuri prasideda nuo nuoširdaus pokalbio bei individualaus požiūrio, o kiekvienas projektas grindžiamas kūrybiškumu, šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis, siekiu maksimaliai išpildyti kliento lūkesčius. Esant poreikiui, pateiksime keletą variantų ir padėsime nuspręsti, kuris iš jų labiausiai tinka Jūsų atveju.

Siekiame šių tikslų
Plėsti klientų ratą ir užtikrinti stabilų ilgalaikį bendradarbiavimą;
Teikti aukščiausios kokybės paslaugas;
Maksimaliai išpildyti klientų lūkesčius;
Tapti viena didžiausių bei geriausių vertinamų tokio pobūdžio įmonių Lietuvoje.
Kodėl mes?

Individualus požiūris į kiekvieną klientą

Bendravimas įvairiomis kalbomis

Unikalūs ir modernūs aukštųjų technologijų sprendimai

Komandoje dirba profesionalūs, kvalifikuoti, kūrybiški, puikiai šių dienų tendencijas išmanantys specialistai

Kiekvienas projektas sujungia profesionalias žinias, kūrybiškumą, šiuolaikišką dizainą ir informacines technologijas, išpildo kliento poreikius ir atitinka lūkesčius

Kuriame pridėtinę vertę Jūsų verslui

Maksimalaus efekto garantija

Esame atsakingi, inovatyvūs, originalūs bei empatiški

Komanda

Andžej L.

Įkūrėjas

Andžej – ne vienerius IT srities įmonėse dirbęs specialistas. Nors darbas jose davė daug neįkainojamos patirties, darbo specifiką puikiai išmanantis bei vadybos žinias turintis specialistas pastebėjo, kad atliekant projektus ne visada būdavo parenkami patys geriausi sprendimai, o gauti rezultatai ne visuomet maksimaliai atitikdavo klientų lūkesčius.

Būtent todėl kilo mintis įsteigti IT projektų įmonę, kurioje visada atsirastų vietos patiems geriausiems sprendimams, aukščiausios kokybės darbui, ir, savaime suprantama, maksimaliam klientų lūkesčių išpildymui.

Tuomet ir buvo įkurta Adveits įmonė – aukščiausios kokybės IT projektai jūsų verslui.

Jonatanas K.

Programuotojas

Jonatanas, pradėjo programuot nuo 15metų. Ieškodamas naujų iššūkių ir galimybių, Jis tapo komandos dalimi.

Jonatanas yra baigęs programavimo ir internetinių technologijų studijas Vilniaus Verslo Kolegijoje, turi bakalauro laipsnį.

„Gyvenime darau tai, kas patinka ir nekreipiu dėmesio į tai, ką sako kiti. Man svarbiausia nepasiduot ir pasiekt svajones.“

Maksimilian C.

Programuotojas

Maksimilian prisijungė prie Adveits komandos kaip praktikantas, tačiau jau netrukus užėmė jaunesniojo programuotojo poziciją. Dvejoti dėl karjeros pasirinkimo Maksimilianui tikrai neteko – programuoti pradėjo jau nuo mokyklinio suolo.

Šiuo metu Maksimilian yra Vilniaus Kolegijos programavimo sistemų bakalauro studijų studentas. Ieškodamas naujų įššūkių ir galimybių tobulėti, Maksimilian praleido tris semestrus Anglijos Universitete, kur įgijo patirties IT sprendimų ir programavimo paslaugų vystymo srityje.

Laisvu laiku, Maksimilian mokosi Japonų kalbos ir kultūros.

Kontaktai

UAB „Adveitas“

Vilkpėdės g. 20A, Vilnius

Telefonas

+370 616 10275

El. paštas

Susisiekite