Tinklapių kūrimas

Tinklapių kūrimas: kokius kriterijus turi atitikti tinklapis?

Kad šiandien tinklapis tampa kone kiekvieno verslo vizitine kortele, kuri pristato įmonės veiklą bei pateikia pačią svarbiausią informaciją, žino kiekvienas. Vis dėlto, jei norime apie tinklapį pasakyti, jog tai yra puikiai paruoštas produktas, verta pastebėti, kad toks tinklapis turėtų atitikti ir tam tikrus kriterijus. Kokie jie? 

Paprasta naudotis

Vienas svarbiausių kriterijų, kurį  turi atitikti tinklapis, kad apie jį galėtume pasakyti, jog jis yra kokybiškas, tai – paprastas naudojimasis. Tinklapių kūrimo specialistai tvirtina, kad  šis bruožas yra labai svarbus ir tiesiogiai susijęs su tuo, kaip į tinklapį dažnai užsuks klientas. 

Informacija – susisteminta

Kad apie tinklalapį būtų galima pasakyti, jog jis yra kokybiškas, pastarasis turi atitikti ir dar vieną kriterijų: informacija turi būti susisteminta. Tiesa, reikia pastebėti, jog anksčiau buvo ypač populiaru informaciją tinklapyje patalpinti jos nesusisteminant, tačiau dėl tokio pasirinkimo į tinklapį užsukantiems žmonėms yra kur kas sunkiau surasti juos dominančią informaciją. Maža to, jos radimas pareikalauja kur kas daugiau laiko. Taigi, belieka tik pridurti, kad klientai jausis kur kas patogiau, be to, galės taupyti savo laiką tuo atveju, jei informacija tinklapyje bus suskirstyta į  maždaug   5 – 7 skyrelius. 

Pateikta informacija – be rašybos ir skyrybos klaidų

Tačiau tai dar ne viskas – ji norite, kad tinklapis būtų iš tiesų kokybiškas, tokiu atveju būtina pridurti, kad visa jame pateikta informacija turi būti be rašybos ir skyrybos klaidų. 

Tekstas turi būti parašytas verslo kalba

Siekiant paties geriausio rezultato, dėmesį verta atkreipti į tai, jog  tekstas turi būti parašytas verslo kalba. Tiesa, kai kuriais atvejais galios išimtys: jei jūsų įmonės veikla yra susijusi su menu, daile, literatūra, tokiu atveju interneto svetainėje esantis tekstas gali būti parašytas meniniu stiliumi. 

Jums reikalingas išvardintus kriterijus atitinkantis tinklapis?  Jus domina tinklapių kūrimas? Tokiu atveju belieka tik pridurti, kad reklamos ir IT projektų kūrimo įmonė Adveits bei tinklapių kūrimas yra tiesiog neatsiejami vienas nuo kito. Na, o ieškantiems kokybiškų tinklapių kūrimo paslaugų tai yra geriausias  pasirinkimas. 

Kontaktai

UAB „Adveitas“

Vilkpėdės g. 20A, Vilnius

Telefonas

+370 616 10275

El. paštas

Susisiekite